RACOWNIK SKLEPU w NISKU - praca dla osób z orzeczeniem

inne

RACOWNIK Nisko, SKLEPU Nisko, NISKU Nisko, praca Nisko, osób Nisko, orzeczeniem Nisko

Poszukujemy osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko : PRACOWNIK SKLEPU w NISKU

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na wszystkie produkty.

- Bezpłatna opieka medyczna.

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

- Miła atmosfera pracy

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej średnim

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl lub kontakt telefoniczny: 698 806 877

Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 353

nr ogłoszenia: 22747